Rreth Zig Zag Hostel Tirana

“Ju bejme te ndiheni si ne shtepine tuaj!”

Logo-ZOGZAG-HOSTEL-V

Zig Zag hostel eshte hapur ne vitin 2015, ne nje shtepi karakteristike te vjeter Tiranase, e vendosur ne zemer te qytetit, prane sheshit Skenderbej dhe zones se Bllokut, rreth 10 minuta me kembe larg tyre. Vendodhje ideale, mes rrugeve te gjalla kryesore te qytetit, jetes se nates dhe atraksioneve te medha turistike te qytetit.
Turistet e huaj dhe vendas, do te gjejne tek Zig Zag Hostel cmime konkuruese, ambjent komod, relaksues, duke i bere te ndjehen si ne shtepine e tyre. Stafi i dedikuar dhe i apasionuar, do ju ofroje nje sherbim te ngrohte e miqesor, si nje nder tiparet karakteristike vendase. Zig Zag Hostel eshte nje vend ideal, ku mund te takoni njerez nga e gjithe bota, te shijoni cajin apo kafen tradicionale dhe te kenaqeni me atmosferen e krijuar. Per ata qe deshirojne te kalojne naten jashte, te shijojne driten e henes dhe freskine e nje nate vere, ju ofrojme vend te mjaftueshem per te ngritur cadra kampingu. Te gjitha keto, ne nje kopesht te kuruar bukur, plot lule dhe peme frutore portokalle, qershi dhe hurma, te cilat mund ti shijoni direkt nga pema.
Hosteli disponon sistem me kamera 24 ore, per te garantuar sigurine dhe qetesine tuaj.

Ne se ju deshironi komoditetin, thjeshtesine dhe qetesine, Zig Zag Hostel ju mirepret!

Garden
Guide and newspaper
Table
Kitchen
Group room with big window
Hallway
Group room 2
Bathroom

Çfare ofrojme

Ne besojmë se mikpritja jonë flet vete. Më poshtë do të gjeni ato që ju ofrojmë.

Falas
Mengjesi i perfshire
Harta e Qytetit
Peshqire te Perfshire
WIFI
Akses ne Internet.

Te pergjithshme
Dollape Sigurie
Dhome e Perbashket
Parking per Bicikleta
Vend Kampingu
Kondicioner
Dush i ngrohte
Tharese Flokesh

Ushqimi, Pijet dhe Sherbimet
Bar (Pije alkolike)
Self-Catering Facilities
Pajisje Larese
Pajisje per Caj & Kafe
Ruajtje me kamera 24h

Çmimet

Nga 01.11 deri 31.03 = 7 Euro per person
Nga 01.04 deri 30.06 = 8 Euro per person
Nga 01.07 deri 31.08 = 9 Euro per person
Nga 01.09 deri 31.10 = 8 Euro per person
2 dhoma private = 24 Euro